Whatsapp
Mail Gönder
Telefon

Hakkımızda

Neden Biz?

Küreselleşmenin sürekli ivme kazandığı ve dünyada sınırların kalktığı bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte  yurtdışında yaşanan bilimsel ve mesleki gelişmeler, her gün bilgiye erişimin daha çok önemini arttırmaktadır.

Bu önemin farkında olarak yaptığımız ulusal ve uluslararası araştırmalar sonucunda  Profil Analizi konusunda ülkemizde yeterince kaynak / bilgi / araştırma olmadığını fark ettik.

Türkiye'nin ilk profiler meslek derneği olarak; bu eksiklikleri kapatacak uzmanların yetişmesi, gelişmesi, uluslararası alanda diğer meslek erbabları ile bir araya gelmesi, onlarla rekabete girebilmesi amacıyla toplandık.

Bilginin evrenselliğine inanan kurumumuz, dünyanın her yerinden katılımcılarımız ve hedefi akademik atılım olan herkese ulaşmayı, yaşam boyu eğitime yönlendirmeyi; güncel ve bilimsel bilgiyi; yaş, cinsiyet, din, dil ayrımı gözetmeksizin sunmayı görev bilmiştir.

Bize göre yapılan her iş, hayatı daha kolaylaştırıcı bir amaca hizmet etmelidir. Modern yaşamımızın can damarı olan eğitim ve danışmanlık alanını seçmemizin nedeni de bu unsurdur.

 

Hizmet Alanlarımız

 

Profil Analizi

Beden Dili Analizi

Personel Seçimi

Yüz, Mimik, Jest Analizi

Yalan Analizi

Sözlü ve Sözsüz İletişim Eğitimleri

Zor İnsanlarla Baş Etme Eğitimleri

İkna Eğitimleri

Toplum Önünde Konuşma Eğitimleri

Hakkımızda
X