Whatsapp
Mail Gönder
Telefon

PROGRAM VE DUYURULAR

Profil Analiz Eğitimleri

İnsanların iç alemlerini nasıl dışarıya yansıttığıyla ilgilenen profil analizi, binlerce yıl öncesine dayanan insan sınıflandırma arayışının bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya konulan bulgularıyla çalışır.

Sözsüz iletişimin derinliğine giden bu eğitimin temel amacı; insan kaynaklarından güvenliğe, satıştan eğitime, psikolojiden liderliğe kadar insani ilişkilerin olduğu hemen her meslekte kullanılabilir bilgileri harmanlayarak temel seviyede sizlerle paylaşmaktır.

Dünyanın en prestijli yüze yakın üniversitenin binlerce yapmış olduğu deneyler ile %93 doğruluk payına ulaşan bu eğitimi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Eğitimin uzmanlık kısmı mesleğinize ve hedefinize göre değişmektedir.

Profil analiz eğitimi; kendinizi daha iyi tanımanıza, diğer insanların potansiyellerini daha iyi fark edebilmenize,beden dili analizleri yaparak daha iyi bir güven ortamı oluşturmanıza, ikna kabiliyetinizin artmasına, size uygun personel, partner, arkadaş, takım üyesi, iş ortağı gibi kişileri seçmenize, daha uygun yorumlar yapabilmenize ve uyum sağlamanıza yarar sağlayacaktır. 

Biyometrik Yüz Okuma Ve Profil Tanımlama Eğitimi

İnsanın yaşamı boyunca edindiği deneyimler, onda bedensel izler bırakır. bu izlerin en açık bir biçimde göründüğü alan, insanın yüz bölgesidir. insanlar, birbirlerinin yalnızca yüzünü inceleyerek onların karakterleri ve eğilimleri hakkında önemli bilgiler elde edebilirler. antroface de denilen bu biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama yöntemi ile insanlar henüz konuşmaya başlamadan onlar hakkında önemli bilgiler elde etmek mümkündür.

İnsan yüzünün tüm hatları, ergenlik sonrasında oturur. hangi alana ilgi duyulduğu, hangi alanda daha üretken ve başarılı olunabileceği gibi kişiye dair önemli ip uçları biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama tekniği ile elde edilebilir.

Bu teknik, bilimsel temellere dayanmakta, insan evrimini ve arketipleri esas almakta olan tamamen bilimsel bir yaklaşımdır. bu teknik kendi içerisinde belli metodolojilere sahiptir. bu metodolojiler, sem akademi ayrıcalığı ile siz değerli katılımcılarımızın erişimine açık olacaktır. biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama eğitimi sırasında aşağıdaki hususlar konusunda yoğunlaşan bir eğitim verilmektedir:

• Yüzün Genel Görünüşünün Yorumlanması,

• Yarılama Tekniği,

• Saç Şekilleri İle İlgili İpuçları,

• Kafa Şekillerini Yorumlama Pratikleri,

• Çene Şekillerine İlişkin Bilgiler,

• Gözler, Kaşlar, Alın, Kulaklar, Ağız Ve Dudaklar Hakkında Açıklamalar Yapılacaktır.

Eğitimin asıl hedefi olan bu bilgilerin biyometrik yüz okuma analizi için nasıl yorumlanabileceği de eğitim dahilinde anlatılacaktır. uzmanlar tarafından verilen eğitimlerimiz sonrasında siz de biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama eğitimi alabilir ve biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama sertifikasına sahip olarak bu bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

Profil tanımlamada ileri düzey eğitiminin temel amacı; profil tanımlama temel eğitimine katılmış bireylerin bu eğitimlerini mesleki bilgilerle birleştirmelerini, alacakları eğitimi hedefleriyle konumlandırmalarını ve kendi alanlarında kullanmalarını sağlayan bir program olmaktır. bu uzmanlık alanlarını dört başlıkta toplamaktayız. ve katılımcılar 4 ana başlığı da alacaklardır.

*Neden Bu Eğitime Katılmalıyım? 

Profil tanımlama eğitimi; kendinizidaha iyi tanımanıza, diğer insanların potansiyellerini dah iyi fark edebilmenize, beden dili analizleri yaparak daha iyi bir güven ortamı oluşturmanıza, ikna kabiliyetinizin artmasına, size uygun personel, partner, arkadaş, takım üyesi, iş ortağı gibi kişileri seçmenize, daha uygun yorumlar yapabilmenize ve uyum sağlamanıza yarar sağlayacaktır.

İleri düzey profil tanımlama eğitimi; mesleğinizde daha başarılı olabilmeniz gereken sözsüz iletişim becerilerini size kazandıracak bir eğitim olacaktır. daha etkin bir şekilde olayları yorumlayabilir, yön verebilir ve bu olayları daha kolay aydınlatabilirsiniz. özellikle 4 alanda da ileri düzey eğitime katılacaksınız.

1. Alan : Güvenlik

2. Alan : Satış – Pazarlama – İkna

3. Alan : Sağlık – Psikoloji – Bilim

4. Alan : Yönetim – İnsan Kaynakları – Liderlik

*Profil Tanımlamayı Nerelerde Kullanabilirim? 

Bu eğitime katılan bireyler çeşitli kurum ve kuruluşlarda profil tanımlama uygulamaları yapabilirler. seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere konusunda danışmanlık hizmeti sağlayabilirler. eğitimin getirdiği kazanım ve yeterlikler ile değerlere uygun şekilde kendi iş yerinizde de çalışabilirsiniz.

*Profil Tanımlama Eğitimi Nasıl Alınır? 

İleri düzey profil tanımlama eğitimi, dünyanın her yerinde deneysel yöntemlerle uygulanan bir alandır. 21. yüz yılın teknolojik gelişmeleri neticesinde çevirimiçi hizmetinde sunulduğu bu alanda alacağınız ileri düzey ve temel düzey profil tanımlama eğitimi yaklaşık 4 ay sürmektedir. bu süre zarfında videolar ile zenginleştirilmiş bir çevirimiçi eğitimin yanı sıra okuma dokümanlarınız da ek olarak paylaşılacaktır. eğitim içerisinde canlı yayınların da olacağı gibi yüz yüze workshop eğitimler ile de tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.

Kimler Katılabilir?

Özellikle, insan kaynakları uzmanları, emniyet personeli, özel güvenlikçiler, askerler, satış uzmanları, eğitmen ve öğretmenler, ruh sağlığı uzmanları, iletişim uzmanları, reklamcılar, kişisel gelişim uzmanları, koçlar, basın mensupları, yöneticiler... 

Ayrıca, Konuya İlgi Duyan Herkes Katılabilir. 

Eğitimimiz 100 saat 4 ay sürecektir. eğitim sonunda başarılı olan kişiler istanbul altınbaş üniversitesi ve de uluslararası onaylı, dünya'nın her yerinde kullanabileceği biyometrik yüz okuma ve profil tanımlama sertifikası alacaktır

Eğitim İçeriği

Profil Tanımlama Nedir, Ne Değildir? 

Reflektif Profil Tanımlama, 

Beden Analizleri, 

Yüz Analizleri, 

Jest Ve Mimik Analizleri, 

Yalan, 

Statik Profil Tanımlama, 

Hormonlar, 

Bedensel Çıkarımlar, 

Psikofizyolojik Nedenler, 

Ses, 

Kıyafet, 

İnsan Sınıflandırılması... 

İleri Düzey Reflektif Profil Tanımlama 

İleri Düzey Beden Analizleri 

İleri Düzey Yüz Analizleri 

İleri Düzey Jest Ve Mimik Analizleri 

İleri Düzey Yalan Analizi 

İleri Düzey Statik Profil Tanımlama 

İleri Düzey Hormonlar 

İleri Düzey Bedensel Çıkarımlar 

İleri Düzey Psikofizyolojik Nedenler Ve Çıkarımlar 

İleri Düzey Ses Analizi 

Kokular 

İleri Düzey Kıyafet Okuma, Renkler 

 

***Hizmet İçi Eğitimler İçin Kurumumuza Üye Olmanız Gerekir.

 

 

 

Üniversite Onaylı Eğitimler İçin 

www.e-semakademi.com.tr 

(Ulaşmak İçin Linkin Üzerine Gelip Tıklayabilirsiniz)

 

PROGRAM VE DUYURULAR
X